אודות סטודיו A  (איי) מכללה לאופנה ותפירה בירושלים

סטודיו A הינו מותג ירושלמי ותיק אשר נפתח לראשונה בשנת 1988 ועסק בראשיתו בלימוד תפירה בלבד, אך בשנת 1993 נוספו לסטודיו ממדים רבים ובראשם מגמת האופנה.
מנהלת הסטודיו - חנה דאי, מעצבת אופנה ותיקה ומנוסה בתחום מזה שנים רבות -בעלת המותג "חנה דאי"–עיצוב שמלות כלה וערב. חנה דאי מעורבת בכל התכנים הנלמדים בסטודיו - מרצה בתחומים רבים - בין היתר בניהול בית אופנה ומלמדת מניסיונה האישי והמקצועי אשר צברה לאורך השנים עם כלות ועם נשים מגוונות ובמידות בלתי סטנדרטיות.

מגמת "עיצוב אופנה" של סטודיו A מציגה תוצאות מרשימות ומתחרה במכללות האקדמאיות בהצלחה רבה, וכל זאת בתקופת לימודים אינטנסיבית של שנה וחצי.
עובדה זו הפכה את הסטודיו למקום משיכה לצעירים רבים מירושלים והמרכז אשר חולמים משחר ילדותם על עיסוק בתחומי האופנה השונים כגון: סטיילינג, עיצוב וציור אופנה, שרטוט גזרה, תדמיתנות, דיגום חופשי ועוד, מקצועות אלו נלמדים בסטודיו A ברמה מקצועית וגבוהה בעירנו - ירושלים.

ככלל, מתפאר הסטודיו בחתך אוכלוסייה נרחב. 

סטודיו A מכללה לעיצוב אופנה ותפירה - מציע לימודים המתנהלים במתכונת מודולרית יתרון שאינו שכיח בארץ.
ניתן לבחור במסלול בוקר/ ערב.
ניתן לבחור התמקצעות בנושא אחד או יותר מתוך מכלול הנושאים המרכיבים את המקצוע "עיצוב אופנה" - כלומר ניתן ללמוד רק תפירה, או רק עיצוב אופנה, או רק תדמיתנות, דבר המאפשר לך שליטה על תקופת לימודים שברצונך להשקיע.
בנוסף ניתן ללמוד מסלול מלא ברציפות או בהפסקות בין קורס לקורס - זאת מבלי להתחייב לתקופות ארוכות שאינן מתאימות לך. הן מבחינת הזמן, והן מבחינה כלכלית.

המלצות - ברבות השנים למדו בסטודיו אלפי תלמידים מרוצים אשר המליצו בחום לסביבתם הקרובה על הלימודים בסטודיו ובזכות הפרסום מ"פה לאוזן" הפך הסטודיו לשם דבר בקרב המתעניינים בתחום האופנה.
אם אתם מחפשים לימודי עיצוב אופנה- תואמים ברמתם למכללה גבוהה, אל תהססו ופנו  לסטודיו- A בית ספר המוביל בירושלים. 
קבעו פגישת ייעוץ והתאמה ללא כל עלות והתחייבות.

צוות המורים בסטודיו A  - נבחר בקפידה ומונה מורים מן השורה הראשונה -בוגרי מכללות גבוהות בתחום האופנה בארץ ובעולם. 


הכרה למוסדות

  • משרד החינוך - מורים בשבתון וקרן השתלמות לעובדי הוראה.
  • עולים חדשים - החזר כספי של עד 80% משכר הלימוד ע"י משרד הקליטה.
  • הנחה לעמיתי "קרנות השוטרים"
  • המוסד לביטוח לאומי
  • עירית ירושלים ומועצות מקומיות – עפי' קריטריונים.

 

02-6733773

מאז 1988

סטודיו A, יד חרוצים 18 תלפיות, ירושלים. קניון האחים ישראל, קומה עליונה.

שלוחת פסגת זאב: יצחק טוניק 23

טלפון: 02-6733773