איך לבחור קורס ללימודי אופנה​

איך לבחור קורס ללימודי אופנה?​

תחום האופנה בישראל הולך ומתרחב משנה לשנה, יותר צעירים פונים לתחום של מעצבי אופנה, אותו אפשר ללמוד באקדמיות השונות לעיצוב בארץ. בתחום האופנה יש הרבה מעבר לעיצוב בגדים. לאור הביקוש החלו מוסדות לימוד בארץ לקיים קורסים למעצבי אופנה, בין היתר שנקר, בצלאל, ויצו חיפה וגם בסדנאות פרטיות אשר מעניקות לבוגרים שלהן תעודה ולא תואר, אבל הרבה מאד ידע, בעיקר טכני. עם הידע הזה יוכלו להשתלב בעבודה אצל מעצבים ותיקים יותר. אם בעבר היו תמידי מגמת אופנה משרטטים ביד את כל הדגמים. היום יש מספר תוכנות לימוד במחשב המאפשרות לתכנן ולשרטט את המוצר בהתאם לנתונים  שהוזנו. התוכנה מקילה על המשתמשים בה במקרה שצריך לשנות נתונים מסוימים. כדי לדעת מה לעשות בוודאי שאלתם את עצמכם– איך לבחור קורס ללימודי אופנה?

 לפרטים נוספים על קורס לימודי אופנה לחצו כאן!

 

איך לבחור קורס לימודי אופנה?

ראשית כדאי להצטייד במידע על התחום בכלל והצלחתו בשוק הישראלי. ולחפש מה שיותר פרטים על המקומות בהם ניתן ללמוד את המקצוע. בחלק ממקומות הלימוד ניתנת תעודת גמר בלבד ובחלק מעניק המוסד תואר ראשון. לעתיד הנושא חשוב ולכן מי שמעוניין לעסוק בכך בתור מקצוע, עליו לקחת זאת בחשבון. בסיום כל קורס אופנה מתקיימת תצוגה שבה מוצגים כל עבודות התלמידים. מרבית הקהל בא מתחום האופנה וזו גם דרך למעצבי אופנה וותיקים לקלוט את הבוגרים לעבודה. יש שיתופי פעולה בין בוגרי קורס ללימודי אופנה עם תכשיטנים, יוצרי נעלים ועוד וזאת כדי לתת תמונה שלמה בתצוגה. איך מקבלים מידע אודות המוסדות השונים?

אחת הדרכים איך לבחור קורס ללימודי אופנה, היא  מעקב אחר פרסום בעיתונות לגבי ימי עיון של בתי הספר והמכללות. כדי להתקבל לקורס צריך לעבור מיון ראשוני, הגשת תיק עבודות ולבסוף

ראיון אישי עם מנהל הקורס. מה עוד אפשר ללמוד?

תחום האופנה הוא גדול ויש עוד נושאים שקשורים לו, כמו תחום הסטייל. כל מי שפונה לתחום האופנה צריך שיהיה לו גם מידע וניסיון בתחום הסטייל. גם אופנת הפריטים הנלווים כמו תכשיטים, תיקים, צעירים ועוד הם חלק בתחום האופנה והם משתלבים עם אופנת הבגדים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: תולדות האופנה 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בואו נדבר
close slider    סטודיו A


    השאירו פרטים בטופס ונשמח לייעץ לכם

    או צרו איתנו קשר בטלפון 02-6733773
    דילוג לתוכן